BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Grevë, Skrapar - Policia zbulon një parcelë me 4 840 rrënjë bime narkotike

Posted on Thursday, September 01, 2016 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një tjetër parcelë me bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa u asgjesua nga uniformat blu. Sipas lajmit zyrtar në fshatin Grevë, Skrapar, në një sipërfaqe të pyllëzuar janë gjetur dhe asgjësuar me anë të djegies 4 840  rrënjë  bimë  narkotike të  dyshuara Cannabis Sattiva. Policia sqaron se po vijon puna për dokumentimin e plotë të kësaj ngjarje dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues

0 Responses for “ Grevë, Skrapar - Policia zbulon një parcelë me 4 840 rrënjë bime narkotike”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social