• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Grevë, Skrapar - Policia zbulon një parcelë me 4 840 rrënjë bime narkotike

Një tjetër parcelë me bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa u asgjesua nga uniformat blu. Sipas lajmit zyrtar në fshatin Grevë, Skrapar, në një sipërfaqe të pyllëzuar janë gjetur dhe asgjësuar me anë të djegies 4 840  rrënjë  bimë  narkotike të  dyshuara Cannabis Sattiva. Policia sqaron se po vijon puna për dokumentimin e plotë të kësaj ngjarje dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA