BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Ndalohet një 25 vjeçar nga Skrapari Nga Blutë e Fierit. Dyshohet se aksidentoi një 66 vjeçar

Posted on Tuesday, September 06, 2016 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Flasim mbi një ngjarje aksidentale të ndodhur dje 5 Shtator 2016 në Fier. Sipas seksionit të hetimit të ngjarjeve në qarkullimin rrugor Fier një shtetas 25 vjeç nga Skrapari thuhet në njoftimin zyrtar se u arrestua në flagrancë. Shtetasi me inicialet B.T. u ndalua pasi dyshohet se, në aksin rrugor Berat - Fier, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, rreth orës 05:30 duke drejtuar mjetin tip “Toyota” me targa AA 876 OF  ka aksidentuar një këmbësor 66 vjeçar, shtetasin, K.Bocova, banues në fshatin Grecalli, Fier. Sipas lajmit zyrtar shtetasi 66 vjeçar i aksidentuar, gjeti vdekjen në spitalin rajonal Fier thuhet në njoftimi. Informacioni u dha më herët edhe nga Televizioni Lokal i Fierit Tv Kombi

Corovoda Online

0 Responses for “ Ndalohet një 25 vjeçar nga Skrapari Nga Blutë e Fierit. Dyshohet se aksidentoi një 66 vjeçar”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social