• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ndalohet një 25 vjeçar nga Skrapari Nga Blutë e Fierit. Dyshohet se aksidentoi një 66 vjeçar

Flasim mbi një ngjarje aksidentale të ndodhur dje 5 Shtator 2016 në Fier. Sipas seksionit të hetimit të ngjarjeve në qarkullimin rrugor Fier një shtetas 25 vjeç nga Skrapari thuhet në njoftimin zyrtar se u arrestua në flagrancë. Shtetasi me inicialet B.T. u ndalua pasi dyshohet se, në aksin rrugor Berat - Fier, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, rreth orës 05:30 duke drejtuar mjetin tip “Toyota” me targa AA 876 OF  ka aksidentuar një këmbësor 66 vjeçar, shtetasin, K.Bocova, banues në fshatin Grecalli, Fier. Sipas lajmit zyrtar shtetasi 66 vjeçar i aksidentuar, gjeti vdekjen në spitalin rajonal Fier thuhet në njoftimi. Informacioni u dha më herët edhe nga Televizioni Lokal i Fierit Tv Kombi

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA