• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ndalohet një 25 vjeçar nga Skrapari Nga Blutë e Fierit. Dyshohet se aksidentoi një 66 vjeçar

Flasim mbi një ngjarje aksidentale të ndodhur dje 5 Shtator 2016 në Fier. Sipas seksionit të hetimit të ngjarjeve në qarkullimin rrugor Fier një shtetas 25 vjeç nga Skrapari thuhet në njoftimin zyrtar se u arrestua në flagrancë. Shtetasi me inicialet B.T. u ndalua pasi dyshohet se, në aksin rrugor Berat - Fier, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, rreth orës 05:30 duke drejtuar mjetin tip “Toyota” me targa AA 876 OF  ka aksidentuar një këmbësor 66 vjeçar, shtetasin, K.Bocova, banues në fshatin Grecalli, Fier. Sipas lajmit zyrtar shtetasi 66 vjeçar i aksidentuar, gjeti vdekjen në spitalin rajonal Fier thuhet në njoftimi. Informacioni u dha më herët edhe nga Televizioni Lokal i Fierit Tv Kombi

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA