• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ndalohet një 56 vjeçar nga Skrapari. Blutë e Lushnjes e ndaluan nën veprën Vjedhje Banese

Një ditë më parë, sipas burimeve zyrtare më datë 4  Shtator 2016, një 56 vjeçar banues në Çorovodë u arrestua nga Forcat Policore të Lushnjes. Ngjarja i referohet lokalitetit Bishqethem, në Lushnje. Ku sipas Policisë 56 vjeçari me inicialet A.I. , banues në Çorovodë, Skrapar, u arrestua pasi dyshohet se, në Bishqethem, u kap duke vjedhur banesën e shtetasit Ll.M, vjeç 55, banues në fshatin Bishqethem, Lushnjë. Lajmi Zyrtar dhe i referohet një dite më parë
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues / marrë në rrjet

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA