• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ndalohet një 56 vjeçar nga Skrapari. Blutë e Lushnjes e ndaluan nën veprën Vjedhje Banese

Një ditë më parë, sipas burimeve zyrtare më datë 4  Shtator 2016, një 56 vjeçar banues në Çorovodë u arrestua nga Forcat Policore të Lushnjes. Ngjarja i referohet lokalitetit Bishqethem, në Lushnje. Ku sipas Policisë 56 vjeçari me inicialet A.I. , banues në Çorovodë, Skrapar, u arrestua pasi dyshohet se, në Bishqethem, u kap duke vjedhur banesën e shtetasit Ll.M, vjeç 55, banues në fshatin Bishqethem, Lushnjë. Lajmi Zyrtar dhe i referohet një dite më parë
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues / marrë në rrjet

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA