• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

FOTO: Një lulishte e re i shtohet Çorovodës. Vendpushimi është konceptuar për vogëlushët dhe të moshuarit

Një ditë më parë, në Çorovodë një tjetër investim u konkretizua në krijimin e një ambjenti të ri shlodhës që i shtohet qytetit të vogël. Kreu i Bashkisë Skrapar Nesim Spahiu, dje shoqëroi Ministren Eglantina Gjermeni dhe deputetin Fidel Ylli në një hapësirë të krijuar së fundmi që lokalizohet pranë lagjes Hasan Seitaj në Çorovodë. Në hapësirën e cila konceptohet më së shumti për të moshuarit dhe vogëlushët janë krijuar mjedise qëndrimi të konseptuara në ndërtime të drunjta, stola, ndriçim, shatërvan, kalldrëme dhe padyshim gjelbërim. Shohim disa imazhe të hapësirës së re krijuar për komunitetin e lagjes Hasan Seitaj si dhe vizitorëve të ndryshëm të Skraparit.
Corovoda Online / Imazhe Kortezi S.Gozhina

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA