BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Mashtroi 46 vjeçarin nga Skrapari duke i marrë një shumë lekësh - Proçedohet penalisht 61 vjeçari nga Tirana

Posted on Saturday, October 29, 2016 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Drejtoria e Policisë së Shtetit - Tiranë
Sipas një raporti të Drejtorisë së Krimit Ekonomik dhe Financiar të Policisë së kryeqytetit Tiranë, kjo e fundit, një ditë më parë 28 tetor 2016, i ka referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë materialet për një shtetas 61 vjeçar me inicialet F.D. nga Tirana pasi dyshohet se përmes mashtrimit i ka marrë një sasi lekësh shtetasit 46 vjeçar F.Z. nga Skrapari. Raporti nuk jep shumë detaje mbi ngjarjen ndërsa vepra bie ndesh me nenin 143/2 të Kodit Penal. Lajmi Zyrtar
Corovoda Online

0 Responses for “ Mashtroi 46 vjeçarin nga Skrapari duke i marrë një shumë lekësh - Proçedohet penalisht 61 vjeçari nga Tirana”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social