BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Nishicë - Shkolla Rikonstruktohet totalisht. Raporte: Në 12 tetor 2016 një aktivitetet inagurues

Posted on Thursday, October 06, 2016 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Fokusi i Projekteve dhe ndërtimeve të reja shkon dhe prek edhe fshatrat e Skraparit. I radhës investim i Bashkisë Skrapar mendohet se do të kulmoj në një ceremoni modeste në 12 tetor 2016 ( data jozyrtare ) në  Nishicë, Skrapar ku do të inagurohet godina e rikonstruktuar e shkollës 9 vjeçare. Përmes disa imazheve të kapura në rrjet Corovoda Online publikon një imazh të shtatorit 2016 të godinës në së një imazhi tjetër krahësuar me një foto të dytë të gjendjes së mëparshme të saj.


Corovoda Online

0 Responses for “ Nishicë - Shkolla Rikonstruktohet totalisht. Raporte: Në 12 tetor 2016 një aktivitetet inagurues”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social