• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan: Humb jetën një 66 vjeçar pas një konflikti për motive të dobta. Ndalohet autori

Policia ka shpërndarë zyrtarisht një informacion paraprak lidhur me një ngjarje të ndodhur mbremjen e djeshme 4 tetor 2016 në Poliçan. Sipas lajmit rreth orës 19:30, në lagjen "Kalluç" një shtetas me inicialet N.P, 32 vjeç, banues në fshatin Kalluç, Poliçan, dyshohet se ka goditur me thikë shtetasin B.B, 66 vjeç, banues në fshatin Kalluç. Si pasojë shtetasi B.B ka humbur jetën. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë të cilat kanë bërë të mundur arrestimin e autorit të dyshuar shtetasit N.P. Dyshohet se shkaku i kësaj ngjarje ka ardhur si pasojë e një grindje për motive të dobëta. Vijon puna e policisë për sqarimin e mëtejshem të rrethanave të ngjarjes. Informacion paraprak.- përfundon komunikimi zyrtar për informacionin paraprak të Komisariatit Skrapar mbi këtë ngjarje.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA