BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Skrapar - Aksidentohet një 58 vjeçar. Shtetasi humb jetën pasi mjeti doli nga rruga

Posted on Wednesday, October 19, 2016 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Më herët, një ditë më parë e martë 18 tetor 2016 një shtetas 58 vjeçar humbi jetën pas një ngjarje aksidentale. Një 58 vjeçar me inicialet G.H. banues në fshatin Dhores, Skrapar duke drejtuar një mjet bujqësor tip zetor në një rrugë sekondare doli nga rruga me mjetin që drejtonte e për pasojë u aksidentua me vdekje. Informacioni iu referua të dhënave paraprake ndërsa policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Corovoda Online / Imazhi Pamje Arkiv

0 Responses for “ Skrapar - Aksidentohet një 58 vjeçar. Shtetasi humb jetën pasi mjeti doli nga rruga”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social