BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

FOTO: Reagime me protesta në SHBA pas fitores së Trump.

Posted on Wednesday, November 09, 2016 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site


Rezultati i votës presidenciale në Amerikë në grupe spontane solli edhe reagime kundër. Në rrjete sociale kryesisht twitter filluan të publikoheshin reagime nga vëndi që konsiderohet më demokratik në botë. Agjensi të ndryshme postuan foto dhe video të disa protestimeve kryesisht në Kaliforni, Oakland  ku shfaqeshin persona që protestonin, rrëzonin kazanët e plehrave apo shanin Presidentin e sapozgjedhur Trump. Sipas Los Angeles Times menjëherë pas fjalimit të Trump disa protestues disa grupe shpërthyen në akte vandalizmi në rrugë ndërsa nuk u raportuan incidente.Aggiungi didascalia


Corovoda Online

0 Responses for “ FOTO: Reagime me protesta në SHBA pas fitores së Trump. ”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social