• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

FOTO: Reagime me protesta në SHBA pas fitores së Trump.


Rezultati i votës presidenciale në Amerikë në grupe spontane solli edhe reagime kundër. Në rrjete sociale kryesisht twitter filluan të publikoheshin reagime nga vëndi që konsiderohet më demokratik në botë. Agjensi të ndryshme postuan foto dhe video të disa protestimeve kryesisht në Kaliforni, Oakland  ku shfaqeshin persona që protestonin, rrëzonin kazanët e plehrave apo shanin Presidentin e sapozgjedhur Trump. Sipas Los Angeles Times menjëherë pas fjalimit të Trump disa protestues disa grupe shpërthyen në akte vandalizmi në rrugë ndërsa nuk u raportuan incidente.Aggiungi didascalia


Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA