BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Në kërkim një 26 vjeçar nga Poliçani - Blutë e Tiranës në përpjekjen për kapjen e autorit

Posted on Sunday, November 20, 2016 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Në një njoftim zyrtar për shtyp të Policisë forcat e Komisariati i Policisë Nr. 4 në Tiranë një ditë më parë i kanë referuar Prokurorisë së rrethit gjyqsor Tiranë materialet për një 26 vjeçar banues në Poliçan Skrapar pasi sipas tyre i riu dyshohet se në rrugën 5 Maji në një godinë pranë disa magazinave me mjetin e tij është larguar menjëherë nga vendngjarja pasi plagosi me dashje një 28 vjeçar nga Kamza i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore. Sipas policisë po punohet për kapjen e autorit përfundon njoftimi zyrtar i policisë për veprën që përkon ndesh me Nenet 89 dhe 273 të Kodit Penal.
Corovoda Online

0 Responses for “ Në kërkim një 26 vjeçar nga Poliçani - Blutë e Tiranës në përpjekjen për kapjen e autorit”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social