• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Poliçan - Ngjarja aksidentale - Shtetasja Jashtë Rrezikut për jetën Bie nga një lartësi nga banesa 33 vjeçarja

Imazh Arkiv Pamje nga Poliçani
Një shtetase 33 vjeçare nga Poliçani me inicialet F.N. u rrëzua aksidentalisht nga mjediset e një godine ku ndodhej banesa e saj dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Të paktën kështu raportoi policia më herët referuar një ngjarje të ndodhur 2 ditë më parë në qytetin e Poliçanit. Sipas Policisë Më datën 15 Nëntor 2016, në Poliçan, në banesë, aksidentalisht ka rënë nga një lartësi shtetasja F.N, vjeç 33, banuese në Poliçan, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për ngjarje aksidentale - Përfundon njoftimi zyrtar
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA