• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan - Ngjarja aksidentale - Shtetasja Jashtë Rrezikut për jetën Bie nga një lartësi nga banesa 33 vjeçarja

Imazh Arkiv Pamje nga Poliçani
Një shtetase 33 vjeçare nga Poliçani me inicialet F.N. u rrëzua aksidentalisht nga mjediset e një godine ku ndodhej banesa e saj dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Të paktën kështu raportoi policia më herët referuar një ngjarje të ndodhur 2 ditë më parë në qytetin e Poliçanit. Sipas Policisë Më datën 15 Nëntor 2016, në Poliçan, në banesë, aksidentalisht ka rënë nga një lartësi shtetasja F.N, vjeç 33, banuese në Poliçan, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për ngjarje aksidentale - Përfundon njoftimi zyrtar
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA