• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sharovë - Skrapar : Arrestohet një 61 vjeçar. Shtetasi u ndalua në kushte flagrance

Një shtetas 61 vjeçar u ndalua një ditë më parë në Skrapar. Sipas burimeve shtetasi 61 vjeçar me inicialet L.C. banues në Sharovë, Skrapar u arrestua në kushte flagrance të shtunën 3 dhjetor 2016. Sipas burimeve policore shtetasi në banesën e tij u ndalua duke ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij një 58 vjeçare me inicialet L.C. Vepra është rregjistruar si rënie ndesh me Kodin Penal përkatësisht Nenit 130/a.
Corovoda Online / Burimi Zyrtar

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA