• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sharovë - Skrapar : Arrestohet një 61 vjeçar. Shtetasi u ndalua në kushte flagrance

Një shtetas 61 vjeçar u ndalua një ditë më parë në Skrapar. Sipas burimeve shtetasi 61 vjeçar me inicialet L.C. banues në Sharovë, Skrapar u arrestua në kushte flagrance të shtunën 3 dhjetor 2016. Sipas burimeve policore shtetasi në banesën e tij u ndalua duke ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij një 58 vjeçare me inicialet L.C. Vepra është rregjistruar si rënie ndesh me Kodin Penal përkatësisht Nenit 130/a.
Corovoda Online / Burimi Zyrtar

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA