BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Sharovë - Skrapar : Arrestohet një 61 vjeçar. Shtetasi u ndalua në kushte flagrance

Posted on Sunday, December 04, 2016 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një shtetas 61 vjeçar u ndalua një ditë më parë në Skrapar. Sipas burimeve shtetasi 61 vjeçar me inicialet L.C. banues në Sharovë, Skrapar u arrestua në kushte flagrance të shtunën 3 dhjetor 2016. Sipas burimeve policore shtetasi në banesën e tij u ndalua duke ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij një 58 vjeçare me inicialet L.C. Vepra është rregjistruar si rënie ndesh me Kodin Penal përkatësisht Nenit 130/a.
Corovoda Online / Burimi Zyrtar

0 Responses for “ Sharovë - Skrapar : Arrestohet një 61 vjeçar. Shtetasi u ndalua në kushte flagrance ”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social