• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Çorovoda zgjohet me borë - 11 Janari risjell "Republikën" e borës WebCam FOTOMëngjesi i së mërkurës 11 Janar 2017, ashtu si kishte shkruar më herët në shkrimet e djeshme Corovoda Online risolli rreshjet e borës duke zbardhur edhe Çorovodën.  Rreshjet e borës kanë nisur rreth orës 03:30 të mëngjesir. Ne shkojmë me këto imazhe të para kur ora lokale shënon 07:00 si një prelud për një ditë sa më të mirë.

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA