• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Çorovoda zgjohet me borë - 11 Janari risjell "Republikën" e borës WebCam FOTOMëngjesi i së mërkurës 11 Janar 2017, ashtu si kishte shkruar më herët në shkrimet e djeshme Corovoda Online risolli rreshjet e borës duke zbardhur edhe Çorovodën.  Rreshjet e borës kanë nisur rreth orës 03:30 të mëngjesir. Ne shkojmë me këto imazhe të para kur ora lokale shënon 07:00 si një prelud për një ditë sa më të mirë.

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA