BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Çorovoda zgjohet me borë - 11 Janari risjell "Republikën" e borës WebCam FOTO

Posted on Wednesday, January 11, 2017 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your siteMëngjesi i së mërkurës 11 Janar 2017, ashtu si kishte shkruar më herët në shkrimet e djeshme Corovoda Online risolli rreshjet e borës duke zbardhur edhe Çorovodën.  Rreshjet e borës kanë nisur rreth orës 03:30 të mëngjesir. Ne shkojmë me këto imazhe të para kur ora lokale shënon 07:00 si një prelud për një ditë sa më të mirë.

Corovoda Online

0 Responses for “ Çorovoda zgjohet me borë - 11 Janari risjell "Republikën" e borës WebCam FOTO”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social