• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Dhuna në Familje - Një tjetër rast rregjistrohet në Skrapar Lëshohet Urdhër mbrojtje për një 27 Vjeçare

Një ditë më parë 18 Janar 2017 burime të Corovoda Online thanë se u lëshua një tjetër urdhër i mbrojtjes së menjëhershme ndërsa 2016 e dhunës në familje rregjistroi disa raste të tilla në Skrapar. Sipas raportit një ditë më parë në Bargullas, Skrapar në brendësi të banesës një 36 vjeçar dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij një 27 vjeçare. Materialet i jane referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat ndërsa 27 vjeçarja ka bërë kërkesë padi dhe mori urdhërin e mbrojtjes së menjëhershme.
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ / Nuk i referohet domosdoshmërisht ngjarjes

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA