BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

"Dridhet" mëngjesi - Tërmeti u ndje rreth orës 06:54 Lëkundje sizmike ndihen në Çorovodë

Posted on Monday, January 09, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Lëkundje sizmike u rregjistruan mëngjesin e kësaj të hëne 9 Janar 2017. Kur ora lokale shënoi 06:54 një tërmet me magnitudë 3.0 thuhet paraprakisht në rregjistrimin fillestar ra në epiqëndër pranë lokalitetit Gllavë por u ndje fuqishëm edhe në Çorovodë. Lëkundja u ndje fuqishëm pasi ajo ndodhi në thellësinë më të vogël se dy kilometer nga siperfaqeja e tokës.  E piqendra ishte 13 kilometra në përëndim nga Çorovoda

Corovoda Online

0 Responses for “ "Dridhet" mëngjesi - Tërmeti u ndje rreth orës 06:54 Lëkundje sizmike ndihen në Çorovodë”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social