• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Edhe në Skrapar - Shkollat dhe Çerdhet - Mësimi rifillon në datën 9 Janar 2017

Ndryshe nga sa pritej më parë, kur data e rifillimit të proçeseve mësimore ishte caktuar si 4 janari 2017, një urdhër i Ministrisë së Shëndetësisë ka theksuar edhe arsyen se përse shkollat do të qëndrojnë  deri në datën 7 janar. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë është Gripi që po shqetëson Shqipërinë me simptoma më të vështira për shëndetin këtë vit. Po ashtu edhe parashikimet meteorologjike për temperatura siberane që do mbulojnë Shqipërinë që nga e enjtja e deri në fillim javën tjetër rriskojnë më shumë situatën gripale. Pra Kopshtet Çerdhet dhe Shkollat rifillojnë në 9 Janar 2017
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA