• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

FOTO: Sevran, Skrapari në akull... Edhe më i bukur... Janar 2017

I ngurtë, i ftohtë por një tjetër magjepsje për Skraparin e akullt të këtyre ditëve të para të 2017. Imazhet që qarkullojnë në rrjet gjatë këtyre ditëve, nga zona të ndryshme të Skraparit kryefjalën e përbashkët kanë padyshim "borën". Por edhe formacionet e akullta të krijuara nga temperaturat e ulta të këtyre ditëve japin një tjetër panoramë joshëse veçanërisht në objektivat e kamerave. Shkojmë përmes këtyre imazheve në Sevran, Skrapar. Imazhet për Corovoda Online / K.C.

Corovoda Online / Imazhet Krediti K.C.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA