BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

FOTO: Sevran, Skrapari në akull... Edhe më i bukur... Janar 2017

Posted on Sunday, January 08, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

I ngurtë, i ftohtë por një tjetër magjepsje për Skraparin e akullt të këtyre ditëve të para të 2017. Imazhet që qarkullojnë në rrjet gjatë këtyre ditëve, nga zona të ndryshme të Skraparit kryefjalën e përbashkët kanë padyshim "borën". Por edhe formacionet e akullta të krijuara nga temperaturat e ulta të këtyre ditëve japin një tjetër panoramë joshëse veçanërisht në objektivat e kamerave. Shkojmë përmes këtyre imazheve në Sevran, Skrapar. Imazhet për Corovoda Online / K.C.

Corovoda Online / Imazhet Krediti K.C.

0 Responses for “ FOTO: Sevran, Skrapari në akull... Edhe më i bukur... Janar 2017”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social