• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

FOTO: Sevran, Skrapari në akull... Edhe më i bukur... Janar 2017

I ngurtë, i ftohtë por një tjetër magjepsje për Skraparin e akullt të këtyre ditëve të para të 2017. Imazhet që qarkullojnë në rrjet gjatë këtyre ditëve, nga zona të ndryshme të Skraparit kryefjalën e përbashkët kanë padyshim "borën". Por edhe formacionet e akullta të krijuara nga temperaturat e ulta të këtyre ditëve japin një tjetër panoramë joshëse veçanërisht në objektivat e kamerave. Shkojmë përmes këtyre imazheve në Sevran, Skrapar. Imazhet për Corovoda Online / K.C.

Corovoda Online / Imazhet Krediti K.C.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA