BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Grindja - Për një Gardh - Jaupas, një 34 vjeçar "grushton" një 69 vjeçar. Grindja për motive pronësie

Posted on Thursday, January 26, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Në një njoftim zyrtar të bërë nga Policia Skrapar, një ngjarje ka ndodhur të shtunën që lam pas 21 Janar 2017 ku dhuna ka qënë edhe njëherë protagoniste. Në njoftimin zyrtar të policisë thuhet se në 22 Janar 2017 Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat iu referuan materialet për një shtetas 34 vjeçar, banues në fshatin Jaupas pasi dyshohet se në datën 21 Janar 2017 në Jaupas për motive pronësie me vetëgjyqësi i ka prishur gardhin e pronës dhe ka goditur me grushta një 69 vjeçar banues po në këtë fshat. Sipas policisë vepra bie ndesh me nenet 277 dhe 90 të Kodit Penal thuhet në njoftim
Corovoda Online / Imazhi Arkiv Pamje nga Jaupas

0 Responses for “ Grindja - Për një Gardh - Jaupas, një 34 vjeçar "grushton" një 69 vjeçar. Grindja për motive pronësie”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social