• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan - Plagosje në Azil - 2 të moshuar konfliktohen me njëri - tjetrin

Burime jozyrtare për Corovoda Online referojnë një ngjarje të ndodhur pasditen e së premtes. Një ditë më parë 27 Janar 2017 sipas raporteve theksojmë jozyrtare, dy persona të moshuar rezidentë në një qëndër përkujdesje sociale për të moshuar janë konfliktuar me njëri - tjetrin deri në gjakosje. Motive të dobta kanë nxitur ngjarjen mes 2 të moshuarve, ku njëri prej tyre ka goditur me një mjet metalik ( biçak) një bashkëmoshatarin e tij. Njëri prej të konfliktuarëve thuhet paraprikisht se ishte mbi 80 vjeç. Informacioni është i përgjithshëm pa detaje specifike por thuhet se shtetasi i dëmtuar u trasportua për në spital. Informacioni vjen në rrugë elektronike dhe thkesojmë edhe një herë është paraprak, nuk është zyrtar
UPDATE: Policia e Shtetit ka publikuar pak minuta më parë mbi lajmin e dhënë paraprakisht nga Corovoda Online.  Më Poshtë informacioni zyrtar:
Më datë 27.01.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për shtetasin K.Ç, vjeç 84 banues në azilin e pleqve në Poliçan, pasi dyshohet se  në azilin e pleqve, ka plagosur lehtë me thikë, shtetasin N.N vjeç 75, banues në këtë azil. Neni 89 i Kodit Penal.

Corovoda Online / Imazhi me karakter Ilustrativ - Ky shkrim mund të pësoj përditësime

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA