• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Poliçan - Plagosje në Azil - 2 të moshuar konfliktohen me njëri - tjetrin

Burime jozyrtare për Corovoda Online referojnë një ngjarje të ndodhur pasditen e së premtes. Një ditë më parë 27 Janar 2017 sipas raporteve theksojmë jozyrtare, dy persona të moshuar rezidentë në një qëndër përkujdesje sociale për të moshuar janë konfliktuar me njëri - tjetrin deri në gjakosje. Motive të dobta kanë nxitur ngjarjen mes 2 të moshuarve, ku njëri prej tyre ka goditur me një mjet metalik ( biçak) një bashkëmoshatarin e tij. Njëri prej të konfliktuarëve thuhet paraprikisht se ishte mbi 80 vjeç. Informacioni është i përgjithshëm pa detaje specifike por thuhet se shtetasi i dëmtuar u trasportua për në spital. Informacioni vjen në rrugë elektronike dhe thkesojmë edhe një herë është paraprak, nuk është zyrtar
UPDATE: Policia e Shtetit ka publikuar pak minuta më parë mbi lajmin e dhënë paraprakisht nga Corovoda Online.  Më Poshtë informacioni zyrtar:
Më datë 27.01.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për shtetasin K.Ç, vjeç 84 banues në azilin e pleqve në Poliçan, pasi dyshohet se  në azilin e pleqve, ka plagosur lehtë me thikë, shtetasin N.N vjeç 75, banues në këtë azil. Neni 89 i Kodit Penal.

Corovoda Online / Imazhi me karakter Ilustrativ - Ky shkrim mund të pësoj përditësime

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA