• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Poliçan - Plagosje në Azil - 2 të moshuar konfliktohen me njëri - tjetrin

Burime jozyrtare për Corovoda Online referojnë një ngjarje të ndodhur pasditen e së premtes. Një ditë më parë 27 Janar 2017 sipas raporteve theksojmë jozyrtare, dy persona të moshuar rezidentë në një qëndër përkujdesje sociale për të moshuar janë konfliktuar me njëri - tjetrin deri në gjakosje. Motive të dobta kanë nxitur ngjarjen mes 2 të moshuarve, ku njëri prej tyre ka goditur me një mjet metalik ( biçak) një bashkëmoshatarin e tij. Njëri prej të konfliktuarëve thuhet paraprikisht se ishte mbi 80 vjeç. Informacioni është i përgjithshëm pa detaje specifike por thuhet se shtetasi i dëmtuar u trasportua për në spital. Informacioni vjen në rrugë elektronike dhe thkesojmë edhe një herë është paraprak, nuk është zyrtar
UPDATE: Policia e Shtetit ka publikuar pak minuta më parë mbi lajmin e dhënë paraprakisht nga Corovoda Online.  Më Poshtë informacioni zyrtar:
Më datë 27.01.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për shtetasin K.Ç, vjeç 84 banues në azilin e pleqve në Poliçan, pasi dyshohet se  në azilin e pleqve, ka plagosur lehtë me thikë, shtetasin N.N vjeç 75, banues në këtë azil. Neni 89 i Kodit Penal.

Corovoda Online / Imazhi me karakter Ilustrativ - Ky shkrim mund të pësoj përditësime

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA