BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Mëngjesi i së mërkurës në Skrapar - Rikthehen rreshjet e borës Parashikimi për 24 orët në vijim

Posted on Tuesday, January 10, 2017 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Termometri vazhdon të shënoj në zero dhe kështu pritet të jetë edhe e nesërmja në Skrapar. Mëngjesi i së mërkurës rreth orës 03:00 deri në 05:00 për lartësitë mbi 400 metër parashikon një rikthim të rreshjeve të borës që priten të bine në sasinë nga 2 në 4 centimetër. Sipas weather.com moti do të dominohet nga moti gri thuajse e gjithë dita do shoqërohet në oshilacionet e temperaturave të ulta nga -1 deri në -10 (sipas ndjeshmërisë) Gjasat për rreshje bore janë edhe në intervalin nga ora 09:00 deri në 11:00 por prapabiliteti i tyre është i ndikuar edhe nga era. Rreth mesditës vranësirat hapen disi për ti lënë vendin kthjellimeve deri në mesnatë.
Corovoda Online / Imazhi fotoweb e parashikimit botëror Weather.com për Skraparin e së mërkurës 11 janar 2017

0 Responses for “ Mëngjesi i së mërkurës në Skrapar - Rikthehen rreshjet e borës Parashikimi për 24 orët në vijim”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social