• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Mëngjesi i së mërkurës në Skrapar - Rikthehen rreshjet e borës Parashikimi për 24 orët në vijim

Termometri vazhdon të shënoj në zero dhe kështu pritet të jetë edhe e nesërmja në Skrapar. Mëngjesi i së mërkurës rreth orës 03:00 deri në 05:00 për lartësitë mbi 400 metër parashikon një rikthim të rreshjeve të borës që priten të bine në sasinë nga 2 në 4 centimetër. Sipas weather.com moti do të dominohet nga moti gri thuajse e gjithë dita do shoqërohet në oshilacionet e temperaturave të ulta nga -1 deri në -10 (sipas ndjeshmërisë) Gjasat për rreshje bore janë edhe në intervalin nga ora 09:00 deri në 11:00 por prapabiliteti i tyre është i ndikuar edhe nga era. Rreth mesditës vranësirat hapen disi për ti lënë vendin kthjellimeve deri në mesnatë.
Corovoda Online / Imazhi fotoweb e parashikimit botëror Weather.com për Skraparin e së mërkurës 11 janar 2017

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA