• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Mëngjesi i së mërkurës në Skrapar - Rikthehen rreshjet e borës Parashikimi për 24 orët në vijim

Termometri vazhdon të shënoj në zero dhe kështu pritet të jetë edhe e nesërmja në Skrapar. Mëngjesi i së mërkurës rreth orës 03:00 deri në 05:00 për lartësitë mbi 400 metër parashikon një rikthim të rreshjeve të borës që priten të bine në sasinë nga 2 në 4 centimetër. Sipas weather.com moti do të dominohet nga moti gri thuajse e gjithë dita do shoqërohet në oshilacionet e temperaturave të ulta nga -1 deri në -10 (sipas ndjeshmërisë) Gjasat për rreshje bore janë edhe në intervalin nga ora 09:00 deri në 11:00 por prapabiliteti i tyre është i ndikuar edhe nga era. Rreth mesditës vranësirat hapen disi për ti lënë vendin kthjellimeve deri në mesnatë.
Corovoda Online / Imazhi fotoweb e parashikimit botëror Weather.com për Skraparin e së mërkurës 11 janar 2017

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA