• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Mëngjesi i së mërkurës në Skrapar - Rikthehen rreshjet e borës Parashikimi për 24 orët në vijim

Termometri vazhdon të shënoj në zero dhe kështu pritet të jetë edhe e nesërmja në Skrapar. Mëngjesi i së mërkurës rreth orës 03:00 deri në 05:00 për lartësitë mbi 400 metër parashikon një rikthim të rreshjeve të borës që priten të bine në sasinë nga 2 në 4 centimetër. Sipas weather.com moti do të dominohet nga moti gri thuajse e gjithë dita do shoqërohet në oshilacionet e temperaturave të ulta nga -1 deri në -10 (sipas ndjeshmërisë) Gjasat për rreshje bore janë edhe në intervalin nga ora 09:00 deri në 11:00 por prapabiliteti i tyre është i ndikuar edhe nga era. Rreth mesditës vranësirat hapen disi për ti lënë vendin kthjellimeve deri në mesnatë.
Corovoda Online / Imazhi fotoweb e parashikimit botëror Weather.com për Skraparin e së mërkurës 11 janar 2017

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA