• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Një titull i ri në Bibliotekën Skraparase - Pa shikoni Çorovodën Një Monografi nga Enver Cakaj

Një titull i ri libri iu shtua bibliotekës skraparase këto ditë janari 2017. Një monografi që paraqet një udhëtim ndër vite në Çorovodën e vogël por të dashur. Autori Enver Cakaj është përpjekur që krijimi i tij i fundit të jetë sa më gjithëpërfshirës në emra, ngjarje, personazhe dhe bukuritë skraparase shoqëruar bukur me foto dhe imazhe. Në gati 130 faqe të librit monografi "Pa shikoni Çorovodën" bën edhe ndalesë në shkrimet arkivore mbi Çorovodën e viteve mes historisë. Ky botim është i 33-ti i autorit Enver Cakaj.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA