BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Një titull i ri në Bibliotekën Skraparase - Pa shikoni Çorovodën Një Monografi nga Enver Cakaj

Posted on Friday, January 27, 2017 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një titull i ri libri iu shtua bibliotekës skraparase këto ditë janari 2017. Një monografi që paraqet një udhëtim ndër vite në Çorovodën e vogël por të dashur. Autori Enver Cakaj është përpjekur që krijimi i tij i fundit të jetë sa më gjithëpërfshirës në emra, ngjarje, personazhe dhe bukuritë skraparase shoqëruar bukur me foto dhe imazhe. Në gati 130 faqe të librit monografi "Pa shikoni Çorovodën" bën edhe ndalesë në shkrimet arkivore mbi Çorovodën e viteve mes historisë. Ky botim është i 33-ti i autorit Enver Cakaj.
Corovoda Online

0 Responses for “ Një titull i ri në Bibliotekën Skraparase - Pa shikoni Çorovodën Një Monografi nga Enver Cakaj”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social