BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Sigurimet Skrapar - Për të tretin radhazi - Agjensia me performancën më të mirë në Qarkun tonë

Posted on Friday, January 27, 2017 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Për institucionet dhe entet e ndryshme muaji janar i çdo fillim viti një hapësirë të veçantë ja kushton analizave vjetore të vitit që lam pas sipas Hierarkisë Organizative të tyre. Dhe padyshim si partner zyrtar me Corovoda Online, Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar është mbështetës i blogut tonë prej disa vitesh. Më herët, të martën 24 Janar 2017 në Berat, Në Drejtorinë Rajonale të Sigurimeve Shoqërore u zhvillua analiza vjetore 2016. I pranishëm në këtë takim ishte nëndrejtuesi i Institutit të Sigurimeve Shoqërore z.Hasan Hoxha, përfaqësues nga Prefektura Berat, Drejtori Rajonal i DRSSH Berat përfaqësuesit e agjensive Poliçan, Kuçovë, Ura-Vajgurore, Berat, Skrapar etj. Për të tretin vit radhazi Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar edhe këtë vit u rankua si agjensia me performancë më të mirë në qarkun Berat. 2 inspektorët e vetëm të të vetëpunësuarve në bujqësi në Skrapar rezultuan me arritjet më të larta në nivel qarku. Edhe parametrat financiar të të ardhurave për vitin që shkoi e klasifikuan ALSSH Skrapar në listimin e parë.
Corovoda Online

0 Responses for “ Sigurimet Skrapar - Për të tretin radhazi - Agjensia me performancën më të mirë në Qarkun tonë”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social