• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Situata Gripale - Skrapari listohet nga ISHP si një nga 6 qytetet me tendencë në rritje nga situata gripale

Siç referon media kombëtare Top-Channel, Skrapari listohet në qytetet prekshmëria nga gripi ka tendencë rritje. Duke ju referuar një interviste me Silva Bino, shefen e departamentit të sëmundjeve Infektive në ISHP ( Instituti i Shëndetit Publik) për televizionin Top Channel Bino thekson edhe një dukuri të veçantë që po shoqëron situatën gripale në vend. Sipas saj, nëse në Tiranë po vihet re një ulje e tendencës së prkshmërisë nga gripi, në 6 qytete të tjera ka një tendencë në rritje nisur kjo nga numri i të prekurve nga gripi. Konkretisht bëhet fjalë për qytete si Berati, Gramshi, Fieri, Durrësi, Skrapari dhe Peqini. Në total në rang vendi numri i të prekurve nga gripi shkon në afro 22 000 citon Top Channel ( lidhje e jashtme e artikullit publikuar )
Corovoda Online / Top Channel

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA