• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Skrapari në "Boot Camp" për mbijetesë - Priten 6 përforcime në fazën e dytë

Në Kategorinë e Dytë ku luan Skrapari, për grupin B, për skuadrën vendase ende fundi i tabelës mbetet pjesë e "magjisë së zezë" prej dy sezonesh tashmë. Por duke i'u referuar të përditshmes sportive Panorama Sport, skuadra e Skraparit gjatë fazës së dytë do të jetë më e fortë. Kjo pasi priten së paku 6 përforcime të reja në ekip. Madje sipas të përdishmes sportive pjesë e afrimeve të reja do të nisin që nga porta. Skrapari fazën dimërore të parë e mbylli me 9 pikë duke u klasifikuar i parafundit, me një golavarazh prej 15 golash të shënuar dhe 33 të pësuar. Faza e dytë për 2017 pritet të kthej në fushën e gjelbër Skraparin në 19 Shkurt 2017 kjo pasi java e 14të për të, që nis në 12 shkurt 2017 për Skraparin do të jetë pushim
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA