• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sport: Skrapari në "Boot Camp" për mbijetesë - Priten 6 përforcime në fazën e dytë

Në Kategorinë e Dytë ku luan Skrapari, për grupin B, për skuadrën vendase ende fundi i tabelës mbetet pjesë e "magjisë së zezë" prej dy sezonesh tashmë. Por duke i'u referuar të përditshmes sportive Panorama Sport, skuadra e Skraparit gjatë fazës së dytë do të jetë më e fortë. Kjo pasi priten së paku 6 përforcime të reja në ekip. Madje sipas të përdishmes sportive pjesë e afrimeve të reja do të nisin që nga porta. Skrapari fazën dimërore të parë e mbylli me 9 pikë duke u klasifikuar i parafundit, me një golavarazh prej 15 golash të shënuar dhe 33 të pësuar. Faza e dytë për 2017 pritet të kthej në fushën e gjelbër Skraparin në 19 Shkurt 2017 kjo pasi java e 14të për të, që nis në 12 shkurt 2017 për Skraparin do të jetë pushim
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA