• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Çorovodë - Bashkia rikthen hapësirat publike FOTO Punimet në lagjen Estref Caka


Në shumë zona të Çorovodës, punime po rikthejnë tek komuniteti hapësira të cilat prej vitesh ishin zënë abuzivisht. Zona të ndryshme kanë marrë një tjetër pamje falë ndërhyrjeve të ekipeve të punës së Bashkisë Skrapar. Imazhet në vijim tregojnë momente aktuale të punimeve që po bëhen në lagjen Estref Caka ndërsa kalldrëme, rrugë dhe vepra arti rrugor janë tashmë pjesë e qytetit. Sipas një njoftimi të shpërndarë në rrjetin Facebook është vetë institucioni vendor me të ardhurat e tij që po kryen këto punime. Në një fazë të shpejtë, pas këtyre punimeve akse të tjera apo segmente të brendshme të qytetit Çorovodë do ti nënshtrohen punimeve.


Corovoda Online / Imazhet Fb

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA