• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Lushnje - 40 vjeçari nga Skrapari - Në gjëndje të Dehur Ikën nga Karburanti pa paguar

Një shtetas  40 vjeç u arrestua nga Policia e Lushnjes, nën akuzën për mashtrim dhe drejtim mjeti në mënyrë të parregullt. Kjo sepse gjatë natës 19 shkurt 2017 shtetasi me iniciale E.K. nga Skrapari,  në fshatin Gramsh, Lushnje pranë karburant “Neri SHPK” ka furnizuar me karburant në vlerë 106 mijë lekë automjetin tip Benz në pronësi të tij, është larguar pa paguar lekët.
Punonjësi i karburanti ka njoftuar policinë, ku blutë i janë vënë në ndjekje 40-vjeçarit, dhe pas kapjes së tij rezultoi se drejtonte mjetin në gjendje të dehur.


Corovoda Online / Burimi JavaNews

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA