• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan dhe Skrapar - Granata, Armë dhe Fishekë - Vazhdon fushata e dorëzimit vullnetar. VIDEO

Zgjidhja nuk është arma por për mbajtësit ajo është problem më shumë, veçanërisht pas prillit 2017 kur në Shqipëri do të përfundoj një fushatë amnistie e deklaruar në media më herët. Të mërkurën dhe të enjten 15 dhe 16 shkurt 2017 armë, fishekë e granata janë dorëzuar vullnetarisht pranë komisariateve respektive në Skrapar dhe Poliçan. Sipas informacioneve zyrtare rreth 5000 fishekë, 10 granata dhe 1 armë u dorëzuan një ditë më parë në Poliçan. Ndërsa të mërkurën një video e shpërndarë në rrjet nga Drejtoria e Policisë së Qarkut Berat publikoi imazhe të momenteve të dorëzimit të 7 800 fishekëve dhe 3 armëve në Skrapar.. Edhe të enjten pati një rast tjetër të dorëzimit të një arme zjarri në Skrapar.

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA