• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Poliçan - Nga Marsi 2017 e deri në fund 2017 Investime të Shumta - Njoftimi përmes Facebook

Përmes një statusi të përditësuar në rrjetin social Facebook Kryetari i Bashkisë Poliçan Adriatik Zotkaj publikoi më herët se Bashkia Poliçan do të përfshihet në gjithë territorin e saj nga një sërë investimesh. Sipas postimit, një mori investimesh do të nisin që nga muaji Mars 2017 dhe do të përfundojnë brenda 2017 thuhet në postim. Thuajse të gjitha pallatet e ndertesat disa katëshe do të të kenë ndërhyrje në pamjen e tyre të jashtme, po ashtu Unaza e Plirëzës, Unaza e Vogël si dhe një Kënd Lojrash do të ndërtohen thuhen ndër të tjera në postimin e bërë pak pas orës 19:00 të kësaj të marte 14 shkurt 2017 në një rrjet social.
"Fshatrat , nuk do të jenë më të harruar !
Do të fillojmë investimet me rrugët rurale, kanalizime, kanalet vaditëse etj.
Të gjitha këto investime do të fillojn në muajin Mars e në vazhdim, duke përfunduar brënda 2017".
Në një hapësirë të vogël vitesh, Skrapari dhe Poliçani po preken nga një sërë investimesh madhore disa prej të cilave vijojnë. 

Corovoda Online / imazhi Fotoweb

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA