• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar - Ndalohet në kushte flagrance një 58 vjeçar Nga Kontrolli 16 kg Cannabis Sativa FOTO / VIDEO

Policia e Shtetit ka shpërndarë zyrtarisht informacionin e një ditë më parë, të pasdites së vonë të së martës 7 Shkurt 2017 në një Njësi Vendore të Skraparit. Sipas versionit zyrtar Seksioni kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat, më datë 07.02.2017, kanë bërë të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit:
K.B., 58 vjeç, banues në Skrapar.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative dhe gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit K.B., iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale,
7 pako të mbështjella me letër natribani me peshë 16 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva.
VIDEO Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve", parashikuar nga neni 283/1 i Kodit Penal. Përfundon Njoftim Zyrtar i Policisë së Shtetit.Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA