BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Turizmi në Skrapar - Tabelat "Info Point" të vendeve që duhen vizituar në Skrapar. Instalacionet pjesë e Sheshit të Ri

Posted on Saturday, February 11, 2017 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Në Qëndrën e re që do të ketë Çorovoda tashmë në ndihmë të turistëve vendas e të huaj do të vendosen edhe disa instalacione orientuese të atyre që vijnë për herë të parë në Skraparin magjik të Natyrës. Pikat e Informacionit thënë ndryshe "Info Point" do të paraqesin me orientimet përkatëse në hartë të gati 14 destinacioneve të rekomandueshme për t'u vizituar. Nisma e DevOps dhe Bashkisë Skrapar është konkretizuar tashmë, ndonse priten përfundimet e punimeve tërësore që po prekin prej muajsh qëndrën e Çorovodës,ku do të vendosen këto pika informimi.
Corovoda Online / Imazhi: VisitSkrapar

0 Responses for “ Turizmi në Skrapar - Tabelat "Info Point" të vendeve që duhen vizituar në Skrapar. Instalacionet pjesë e Sheshit të Ri ”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social