• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Turizmi në Skrapar - Tabelat "Info Point" të vendeve që duhen vizituar në Skrapar. Instalacionet pjesë e Sheshit të Ri

Në Qëndrën e re që do të ketë Çorovoda tashmë në ndihmë të turistëve vendas e të huaj do të vendosen edhe disa instalacione orientuese të atyre që vijnë për herë të parë në Skraparin magjik të Natyrës. Pikat e Informacionit thënë ndryshe "Info Point" do të paraqesin me orientimet përkatëse në hartë të gati 14 destinacioneve të rekomandueshme për t'u vizituar. Nisma e DevOps dhe Bashkisë Skrapar është konkretizuar tashmë, ndonse priten përfundimet e punimeve tërësore që po prekin prej muajsh qëndrën e Çorovodës,ku do të vendosen këto pika informimi.
Corovoda Online / Imazhi: VisitSkrapar

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA