• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Turizmi në Skrapar - Tabelat "Info Point" të vendeve që duhen vizituar në Skrapar. Instalacionet pjesë e Sheshit të Ri

Në Qëndrën e re që do të ketë Çorovoda tashmë në ndihmë të turistëve vendas e të huaj do të vendosen edhe disa instalacione orientuese të atyre që vijnë për herë të parë në Skraparin magjik të Natyrës. Pikat e Informacionit thënë ndryshe "Info Point" do të paraqesin me orientimet përkatëse në hartë të gati 14 destinacioneve të rekomandueshme për t'u vizituar. Nisma e DevOps dhe Bashkisë Skrapar është konkretizuar tashmë, ndonse priten përfundimet e punimeve tërësore që po prekin prej muajsh qëndrën e Çorovodës,ku do të vendosen këto pika informimi.
Corovoda Online / Imazhi: VisitSkrapar

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA