BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Websiti i ri - Bashkia Skrapar me një portal unik të saj. Faqja e re web do të ketë infot kryesore

Posted on Friday, February 17, 2017 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një ditë më parë 16 shkurt 2017 në versionin eksperimental në web u lëshua edhe faqja zyrtare e Bashkisë Skrapar. Websiti do të mbaj adresën www.bashkiaskrapar.gov.al dhe momentalisht është në fazën e mirëmbajtjes. Websiti pritet të ketë informacione të përgjithshme mbi dokumentacionet e shërbimeve kryesore që jepen pranë institucionit vendor si dhe informacione te tjera të cilat do ti jepen publikut mbi njoftimet dhe të rejat. Momentalisht faqja është në ndërtim dhe lexuesi njoftohet se rikthimi do të jetë i shpejtë. Platforma Wordpress është baza e ndërtimit të këtij portali të adresarëve me domainet .gov.al 
Momentalisht në tregun informacional nga Çorovoda tre janë adresarët kryesorë online:
www.bashkiaskrapar.gov.al - Nismë Zyrtare
www.visitskrapar.com - Nismë Zyrtare
www.corovodaonline.com - Iniciativë Joinstitucionale
Corovoda Online / Në foto një pjesë e dukjes momentale 17 shkurt 2017 e websitit në fjalë

0 Responses for “ Websiti i ri - Bashkia Skrapar me një portal unik të saj. Faqja e re web do të ketë infot kryesore”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social