BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Skrapari mes 15 Bashkive me projektet më të Mira - IADSA shpall financimin edhe për projektin e Bashkisë Skrapar

Posted on Friday, March 10, 2017 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Këtë të premte 10 Mars 2017 në një aktivitet të mbajtur në mjediset e Ministrisë së Financave iu dorëzua kreut të Bashkisë Skrapar N.Spahiu në shenjë simbolike Financimi që do të ketë Bashkia Skrapar në kuadër të Programit IADSA. Në gjithë Shqipërinë afro 15 projekte arritën rezultatet më të larta të vlerësimit të projekt propozimeve nga shumë bashki të vendit ku 15 prej tyre siguruan financimin. IADSA nënkupton gërmëzimin e inisiativës Italian - Albanian Debt for Development. Në takim krahas drejtuesve bashkiakë ishin të pranishëm edhe Ambasadori Italian Alberto Cutillo Ministri i Financave Arben Ahmetaj etj.
Corovoda Online

0 Responses for “ Skrapari mes 15 Bashkive me projektet më të Mira - IADSA shpall financimin edhe për projektin e Bashkisë Skrapar”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social