• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapari mes 15 Bashkive me projektet më të Mira - IADSA shpall financimin edhe për projektin e Bashkisë Skrapar

Këtë të premte 10 Mars 2017 në një aktivitet të mbajtur në mjediset e Ministrisë së Financave iu dorëzua kreut të Bashkisë Skrapar N.Spahiu në shenjë simbolike Financimi që do të ketë Bashkia Skrapar në kuadër të Programit IADSA. Në gjithë Shqipërinë afro 15 projekte arritën rezultatet më të larta të vlerësimit të projekt propozimeve nga shumë bashki të vendit ku 15 prej tyre siguruan financimin. IADSA nënkupton gërmëzimin e inisiativës Italian - Albanian Debt for Development. Në takim krahas drejtuesve bashkiakë ishin të pranishëm edhe Ambasadori Italian Alberto Cutillo Ministri i Financave Arben Ahmetaj etj.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA