• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Genc Gjineci - "Zëri Zyrtar" i Digitalb - I riu nga Skrapari dhe "Fuqia e Zërit" të mediatikut Nr.1 shqip VIDEO

Prej vitesh, ai është zëri zyrtar i spoteve të Digitalb -  platforma multimediale shqiptare më e madhe. Dhe një tjetër skraparas i një krenarie më shumë... Quhet Genc Gjineci dhe ka lindur në Çorovodë në prill 1981. Pasioni për median ishte ai që e udhëhoqi të riun nga Skrapari fillimisht në kryerjen e Akademisë së Lartë të Arteve në regji por dëshira për përfshirje në botën e asaj se çfarë fshihet pas radio dhe televizionit do të spikaste si anonim i padukshëm i ekraneve por që "fuqinë e zërit" përmes spoteve, në Top Albania Radio fillimisht apo më pas në platformën Digitalb ku shumë intro reklamuese të ofertave apo promocioneve të Digitalb shoqërohen nga zëri i tij. Por përtej zërit, talenti i tij do vazhdonte paralelisht me regjinë në disa produksione për t'ju rikthyer magjisë së radio - televizionit që tashmë ka krijuar dhe ideuar tashmë pjesë e paketës Digitalb siç janë. CITY TV dhe CITY Radio apo edhe kanali tematik i muzikës popullore Folklorit si janë produkte të tij në bashkëpunim me Triangle Media. I pashtërshëm në energji dhe thuajse gjithnjë i gëzuar duke i'u bindur motos Gëzoje Jetën... me 88-ën ( sinkronimin FM të City Radio) ai është padyshim një krenari më vehte mes Skraparit që shpesh viziton plot dëshirë. Më herët në pasditen e së mërkurës 5 Prill 2017 në një format të quajtur "Pasdite në Top Channel, nën titrimin "Fuqia e Zërit" me disa nga zërat më karakteristik të mediave në Shqipëri, Genc Gjineci ishte i ftuar si pjesë e këtij formati, dhe Corovoda Online sjell një video e shkurtër amatore (Kortezi Top Channel) me disa plane nga formati i njohur i pasditeve në televizion.

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA