• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar dhe Poliçan - Fundjava e Bluve - 3 ngjarje rregjistrohen nga Policia Lokale

Fundjava që lamë pas, përkoi me së paku 3 ngjarje zyrtare të ndodhura në Bashkitë Poliçan dhe Skrapar që janë nën juridiksionin e një komisariati të vetëm atij të Skraparit. Informacioni zyrtar:
Më herët:
Në Poliçan në datë 07 prill 2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për dy shtetas 74 e 23 vjeç, banues në fshatin Paraspuar, Poliçan, pasi dyshohet se i kanë dëmtuar 35 rrënjë qershi dhe kanë kanosur një shtetas, 80 vjeç banues në fshatin Paraspuar.
Më herët:

Më datë 07  prill 2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor
Berat, për një shtetas 38 vjeç, pasi dyshohet se i ati i tij një shtetas 75 vjeçar ka bërë kallëzim ndaj tij pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj tij.
Më herët:
Më datë 07 prill 2017, gjatë natës, në lagjen “Çlirim”, Çorovodë në një garazh dy shtetas i kanë vjedhur një 62 vjeçari një motor tip “Jamaha” dhe disa vegla pune marangozi. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. - përfundon njoftimi zyrtar i Policisë
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA