• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Lukas Shehu Djaloshi nga Skrapari "mbulon" tabloidët shqiptar - Video e Top Show kthehet në viral në internet

Pasi më herët kemi folur, për suksesin e djaloshit Lukas Shehu në një event ndërkombëtar të zhvilluar në Antalia, Turqi, 13 vjeçari nga Skrapari mbuloi disa ndër portalet më kryesore në Shqipëri pas pranisë së tij në një format televiziv. Të premten në mbrëmjen e ekranit të Top Channel, në formatin Top Show Lukas ishte i ftuar dhe një video e shkurtër e shpërndarë në rrjet për disa kohë u shndërrua në viral. Përveçse djalosh simpatik zgjuarsia dhe rrjedhshmëria e të folurit e bëri të buzëqesh audiencën për disa minuta. Nën pyetjet dhe ngacmimet thumbuese të moderatorëve, Lukas Shehu tërhoqi vëmendjen për përgjigjet dhe reagimet e sinqerta të bëra në studion e një prej skermave gjigand të televizionit në Shqipëri.
VIDEO

FOTO WEBCorovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA