BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Lukas Shehu Djaloshi nga Skrapari "mbulon" tabloidët shqiptar - Video e Top Show kthehet në viral në internet

Posted on Sunday, June 04, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Pasi më herët kemi folur, për suksesin e djaloshit Lukas Shehu në një event ndërkombëtar të zhvilluar në Antalia, Turqi, 13 vjeçari nga Skrapari mbuloi disa ndër portalet më kryesore në Shqipëri pas pranisë së tij në një format televiziv. Të premten në mbrëmjen e ekranit të Top Channel, në formatin Top Show Lukas ishte i ftuar dhe një video e shkurtër e shpërndarë në rrjet për disa kohë u shndërrua në viral. Përveçse djalosh simpatik zgjuarsia dhe rrjedhshmëria e të folurit e bëri të buzëqesh audiencën për disa minuta. Nën pyetjet dhe ngacmimet thumbuese të moderatorëve, Lukas Shehu tërhoqi vëmendjen për përgjigjet dhe reagimet e sinqerta të bëra në studion e një prej skermave gjigand të televizionit në Shqipëri.
VIDEO

FOTO WEBCorovoda Online

0 Responses for “ Lukas Shehu Djaloshi nga Skrapari "mbulon" tabloidët shqiptar - Video e Top Show kthehet në viral në internet”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social