• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Mbrakull - Mjeti "bie" në kanal me drejtuesin 58 vjeçar - Njëri prej tyre "kishte" më shumë alkool

Dëmtime të lehta pati një shtetas 58 vjeçar këtë të premte 16 qershor 2017. Një 58 vjeçar nga Berati ishte duke udhëtuar me mjetin e tij tip "Mercedez Benz" në rrugën Skrapar - Berat. Në afërsi të fshatit Mbrakull mjeti ka dalë nga rruga duke rënë në një kanal anës saj. Sipas Policisë drejtuesi ishte në gjendje të dehur thanë burime zyrtare.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA