BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Për inat të pronave - Koritë, Skrapar - I pret 90 pemë arrore - Në Prokurori një shtetas

Posted on Wednesday, June 14, 2017 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Burime zyrtare citojnë një konflikt për çështje pronësie në fshatin Koritë, Skrapar ka gjeneruar një vepër penale. Sipas raporteve 2 të afërm ndodheshin në një konflikt pronësie për një tokë më këtë fshat. Raporte të Prokurorisë Berat citojnë se në 13 qershor 2017 janë depozituar materialet hetimore për një 76 vjeçar pasi dyshohet se në shenjë hakmarrje i ka prerë afro 90 fidanë pemë arrë të afërmit të tij, një 56 vjeçari. Të dy shtetasit banonin në komunën Dajt, Tiranë. Korita është një fshat i vogël pjesë e njësisë administrative Qënder në Skrapar
Corovoda Online

0 Responses for “ Për inat të pronave - Koritë, Skrapar - I pret 90 pemë arrore - Në Prokurori një shtetas”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social