• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Për inat të pronave - Koritë, Skrapar - I pret 90 pemë arrore - Në Prokurori një shtetas

Burime zyrtare citojnë një konflikt për çështje pronësie në fshatin Koritë, Skrapar ka gjeneruar një vepër penale. Sipas raporteve 2 të afërm ndodheshin në një konflikt pronësie për një tokë më këtë fshat. Raporte të Prokurorisë Berat citojnë se në 13 qershor 2017 janë depozituar materialet hetimore për një 76 vjeçar pasi dyshohet se në shenjë hakmarrje i ka prerë afro 90 fidanë pemë arrë të afërmit të tij, një 56 vjeçari. Të dy shtetasit banonin në komunën Dajt, Tiranë. Korita është një fshat i vogël pjesë e njësisë administrative Qënder në Skrapar
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA