• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Përndiqte një 19-vjeçare nga Skrapari - Blutë e Tiranës ndalojnë një 21 vjeçar - Tentoi t'a rrëmbente

Një shtetase 19 vjeçare me inicialet Xh.N. nga Skrapari por banuese në Farkë, Tiranë u tentua të rrëmbehej mbrëmjen e së mërkurës në Tiranë. Kalimtarë panë një të ri që tentoi të fuste me dhunë në një automjet luks një vajzë rreth 19 vjeç. I riu me inicialet I.K. banues në Tiranëm sipas lajmit i ka bërë pritë dhe ka tentuar t'a marrë me forcë në makinën e tij vajzë me iniciale XH.N. por kanë qënë reagimet e kalimtarëve që kanë ndihmuar vajzën
Rreth orës 22:30 të së mërkurës 19 vjeçarja u paraqit dhe kallëzoi në komisariatnjë shtetas 21 vjeçar banues në Sauk, Tiranë me inicialet I.K.
Në kallëzimin e bërë nga XH.N, ajo ka thënë se prej kohësh përndiqej nga i riu, i cili i ka krijuar gjendje ankthi dhe frike si dhe pasiguri për jetën.
Gjithçka ka nisur pasi e reja ka refuzuar të lidhet me të.
I riu është arrestuar rreth orës 02.00 të natës ende pa zbardhur e dita e enjte.
Ndaj të dyshuarit hetimet janë ende në vijimësi, ndërkohë që materialet i’u referuan Prokurorisë së Tiranës për ndjekje të mëtejshme.

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA