BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Gjerbës, Skrapar - Tenton të dhunoj seksualisht një vajzë me aftësi të kufizuar. Pranga një 51 vjeçari

Posted on Thursday, July 20, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një 51 vjeçar nga Gjerbësi, Skrapar me inicialet K.DH 51 nga Skrapari, u ndalua një ditë më parë, pas një kallëzimi të bërë nga një 57 vjeçare me inicialet F.F. Kjo e fundit e ema e një vajze që ka aftësi të kufizuar. Dyshohet se 51 vjeçari ka tentuar të dhunoj seksualisht vajzën me handikap.  Policia ka bërë ndalimin e 51 vjeçarit. ndërsa i ka referuar materialet Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat .
Corovoda Online / Imazhi Arkivor Web / Pamje Nga Gjerbesi

0 Responses for “ Gjerbës, Skrapar - Tenton të dhunoj seksualisht një vajzë me aftësi të kufizuar. Pranga një 51 vjeçari”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social