• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Gjerbës, Skrapar - Tenton të dhunoj seksualisht një vajzë me aftësi të kufizuar. Pranga një 51 vjeçari

Një 51 vjeçar nga Gjerbësi, Skrapar me inicialet K.DH 51 nga Skrapari, u ndalua një ditë më parë, pas një kallëzimi të bërë nga një 57 vjeçare me inicialet F.F. Kjo e fundit e ema e një vajze që ka aftësi të kufizuar. Dyshohet se 51 vjeçari ka tentuar të dhunoj seksualisht vajzën me handikap.  Policia ka bërë ndalimin e 51 vjeçarit. ndërsa i ka referuar materialet Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat .
Corovoda Online / Imazhi Arkivor Web / Pamje Nga Gjerbesi

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA