• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Moti i keq - Një shtetas humb jetën në Skrapar një 65 vjeçar

Një person ka humbur jetën pas mesditës të kësaj të diele 16 korrik 2017.
UPDATE:
Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Selanit, Skrapar. Lajmi është në zhvillim ndërsa drejt vendit të ngjarjes janë drejtuar forcat e policisë. Sipas burimeve të Corovoda Online një shtetas ka humbur jetën si pasojë e një shkarkese elektrike natyrore nga moti i keq.
UPDATE:
Shtetasi që humbur jetën është i gjinës Mashkull ka inicialet T.Y. dhe besohet se është rreth 65 vjeç

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA