• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

FOTO - Edhe sot zjarre në Straficë - Banorët e zonës "shembulli më i mirë"
Edhe kjo e shtunë 5 gusht 2017 ka patur aktive zjarrin e gati dy ditëve që ka patur përmasa të mëdha në zonat Straficë dhe Barç. Këto janë imazhet e kësaj të shtune 5 gusht 2017 të publikuara në një rrjet social, ku ajo që bën përshtypje pozitive është përfshirja e gjithë komunitetit për ndaljen e avancimit të flakëve për mbrojtjen e zonave të gjelbra të një pasuri qindra vjeçare. Shkojmë me këto imazhe, ndërsa gjatë ditës në rrjetin facebook dhjetra ndjekës kanë shprehur indinjimin mbi situatën dhe thuajse të gjithë besojnë se kanë autorë këto zjarre, por mbetet ende për t'u parë. Imazhet në vijim.

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA