• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Shoqërohet një shtetas - Zbulohen 500 rrënjë Kanabis Sativa në Skrapar

Në 4 parcela së paku 500 rrënja kanabis sativa zbulohen në Skrapar. Sipas një raporti të besueshëm të Corovoda Online një ngjarje u raportua në afërsi të fshatit Gurrazez në Skrapar. Forcat e Policisë kanë shkuar pas sinjalizimeve të marra në mënyrë operative në vendngjarje ndërsa një shtetas është shoqëruar në polici por pa të dhëna se për cilin shtetas behet fjalë. Raportet e sigurta jozyrtare të Corovoda Online thanë se një person me u shoqërua. por sipas gjasave mendohet se shtetasi ka patur një detyrë administrative menaxhimi ( burimi jozyrtar). Në Skrapar prej disa ditësh në fakt burime theksojnë se shumë shtetas janë në sitën e drejtësisë duke pritur "implikime të tjera madhore" raportojnë burime konfidenciale të Corovoda Online por pa dhënë detaje për emra të përveçem apo subjekte. Ne na duhet të qëndrojmë në suazën e informacioneve paraprake, theksojmë edhe një herë kjo e enjte 17 gusht 2017 së paku 500 rrënjë kanabis sativa kapen nga policia e Skraparit në Gurrazez. (Informacioni theksojmë jozyrtar)
Imazhi me karakter Ilustrativ / Nuk lidhet domosdoshmërisht me Vendngjarjen
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA