• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Vatra Zjarri në Skrapar - FOTO - Masakra mjedisore "pa autor"?

Mesa duket portali shtetëror i Emergjencave Civile përditësimet i ka ruajtur për shtator, ndërsa shumë raporte për vatra zjarri në këto ditë të para të gushtit vijnë nga çdo skaj i Skraparit një ndër qytetet me shtrirjen më të madhe gjeografike dominuar nga e gjelbra. Prej ditës së djeshme sikundër mund të na keni ndjekur në rrjetin social paralel të Corovoda Online në facebook, raporte për zjarre ka patur të shumtë në Skrapar. Mediat kombëtare seleksionojnë informacionet në rang Qarqesh duke penguar vëmendjen edhe në qytete të tjera, të konsideruar të vogla të Shqipërisë. Shkojmë me këto imazhe nga pamjet në disa vatra zjarri mes zonave Barç, Straficë në Skrapar. Kujtojmë paradite një tjetër raport për një vatër zjarri në Kakrukë, Bogovë Skrapar u sinjalizua nga ndjeksit online të kësaj të shtune. Pamjet flasin vetë.

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA