BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

A vdes vdekja - Enver Cakaj

Posted on Sunday, September 24, 2017 and filed under . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Autori i disa botimeve Enver Caka sjell romanin me titull "A vdes Vdekja?" . Libri është një botim i shtypshkronjës "Jozef" me një mori faqesh prej 314 dhe kushton 700 lekë. Ngjarjet e romanit shkojnë brenda spitalit me drama dhe ngjarje mes pak personazhesh.
Corovoda Online

0 Responses for “ A vdes vdekja - Enver Cakaj”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social