• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Bricjapi

Parashikimi i muajit Shtator për të lindurit mes datave 22 dhjetor - 20 janar nën shenjën e Bricjapit

Mbahuni fort në lidhje nëse keni sepse po i kushtoni shumë vëmendje punës ose karrierës me projekte. Nuk do ta keni të lehtë të gjeni shprehje të fjalëve të dashurisë dhe emotives, edhe pse shfaqeni sex-appeal duket se ju se keni mendjen tek ndjenja por tek puna. Tek shëndeti do keni kujdes tek artikulacionet kockore, apo edhe tek shpina dhe qafa. Do beni mire te ndiqni ndonje diete prroteinike dhe te hidratoni lekurën dhe te zgjidhni fruta dhe jeshilleqë. Dhjetëditshin e dyte do ndiheni pak me mire . Rekomandohen tek veshjet pantallonat me tonalitete qe shkojne tek grija. Puna prej disa muajsh po shkon shumë mire. Do të ndieni sukseset e para te punes suaj.Nese fundjavave do kaloni pushime me dike ju duhet ndonje partner intelektual. Tek paraja po e rimerrni veten ne aspektin financiar. Ky muaj mund tju ofroj edhe nje dërgesë monetare nga dikush jashtë qytetit tend.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA