• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Peshqit

Parashikimi i muajit Shtator per te lindurit mes datave 20 shkurt - 20 mars nën shenjën e Peshqve.

Në dashuri do jeni instiktiv dhe pasionante, por shpesh disa reagime do ti merrni me shume nxitim gabim. Shijoni realitetin dhe mos i vendos ndjenjat gjithnje te parat. Disa gjera që mund tju vezdisin jane thjesht gjykimet tuaja dhe nuk ndikojne ne cift, mos i stermadho ndjenjat. Tek shëndeti lodhja muskulare do shihet me shpesh kete muaj tek peshqit. Rekomandohet shetitje ne ajer te paster, det a mal se mund te keni probleme me zerin por edhe ngarkesa psikike. Veshja e ketij muaji duhet te jete dyngjyrshe. Edhe kostumet ju bejne pune. Ky muaj me perjashtim te dhjeteditshit te dyte do ju japi ca ndjenja lodhje apo merzie, nervozizëm qe kryesisht ju vjen nga ata qe po bashkepunoni. Keshillohet ti shtrengosh dhembet, te besh sikur po i duron, ndonse ti e di qe duhet tu largohesh atyre disi, por me diplomaci. Keshillohet te dhtrengosh me durim dhembet pas afro 1 muaj e gjysëm ngazëllim dhe ndjesie te mire qe per fat te keq mbaroi. Probleme burokratike dhe organizative. Ndrysho me vehten por mos u dekurajo. Sa gjera te behen mire per ty, te duhet te harrosh kush te ndihmon se perseri po ai do te rrezoj. Tek paraja do keni probleme nese keni fatura apo kredi e keste. Mund te keni tensione ne procedura. Mendoni se te jesh mire psikologjikisht eshte me mire sesa financiarisht. Por shpenzoni per te larguar mendjen. Duro dhe prit sa gjerat te vijne ne favorin tend. Duhet fare pak, por mos bej gabimet e ketyre dy muajve.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA