• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sportet në Skrapar - Enver Cakaj

Libri "Sportet në Skrapar" është një botim i vitit 2016. Ai është konceptuar si një udhëtim i shkurtër me vlerësime, portrete dhe problematika. Libri ka 175 faqe kushton 500 lekë dhe në brendësi janë elementët e sportit ndër vite në Skrapar. Libri shoqërohet me imazhe në brendësi. Ai është një botim nga Enver Cakaj në bashkëpunim me Muharrem Baze dhe Partizan Koshaj ( konsulentë )
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA