• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Bogovë - Një 55 vjeçari kallëzon se i prishën pasurinë - Çorovodë - 55 vjeçari kallëzohet se prishi qetësinë

Imazh me karakter Ilustrues - Skrapar - pamje Arkiv
Një shtetas 55 vjeçar ka bërë më herët një kallëzim. Sipas Policisë në 1 tetor 2017 shtetasi 55 vjeçar, me banim në Bogovë ka kallëzuar se i janë prerë rreth 60 rrënjë ullinj. Pemët ishin afro 5 vjeçare ndërsa policia tha përmes një njoftimi për mediat se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Në njoftimin për shtyp të policisë thuhet:
 Më datë 01.10.2017, shtetasi vjeç 55, banues në fshatin Bogovë, kallëzon se në Bogovë, i kanë prerë 60 rrënjë ullinj të moshës 5 vjeçare. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 150 i Kodit Penal

Më herët:
Ndalur tek kronika, më herët në 28 shtator 2017, në një raport të bluve u citua edhe një ngjarje tjetër por këtë herë ngjarja e ndodhur në Çorovodë ku sipas informacionit zyrtar një 55 vjeçar, në gjendje të dehur u shoqërua pasi prishte rendin dhe qetësinë publike në Çorovodë.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA