• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Bogovë - Një 55 vjeçari kallëzon se i prishën pasurinë - Çorovodë - 55 vjeçari kallëzohet se prishi qetësinë

Imazh me karakter Ilustrues - Skrapar - pamje Arkiv
Një shtetas 55 vjeçar ka bërë më herët një kallëzim. Sipas Policisë në 1 tetor 2017 shtetasi 55 vjeçar, me banim në Bogovë ka kallëzuar se i janë prerë rreth 60 rrënjë ullinj. Pemët ishin afro 5 vjeçare ndërsa policia tha përmes një njoftimi për mediat se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Në njoftimin për shtyp të policisë thuhet:
 Më datë 01.10.2017, shtetasi vjeç 55, banues në fshatin Bogovë, kallëzon se në Bogovë, i kanë prerë 60 rrënjë ullinj të moshës 5 vjeçare. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 150 i Kodit Penal

Më herët:
Ndalur tek kronika, më herët në 28 shtator 2017, në një raport të bluve u citua edhe një ngjarje tjetër por këtë herë ngjarja e ndodhur në Çorovodë ku sipas informacionit zyrtar një 55 vjeçar, në gjendje të dehur u shoqërua pasi prishte rendin dhe qetësinë publike në Çorovodë.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA