• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Bogovë - Një 55 vjeçari kallëzon se i prishën pasurinë - Çorovodë - 55 vjeçari kallëzohet se prishi qetësinë

Imazh me karakter Ilustrues - Skrapar - pamje Arkiv
Një shtetas 55 vjeçar ka bërë më herët një kallëzim. Sipas Policisë në 1 tetor 2017 shtetasi 55 vjeçar, me banim në Bogovë ka kallëzuar se i janë prerë rreth 60 rrënjë ullinj. Pemët ishin afro 5 vjeçare ndërsa policia tha përmes një njoftimi për mediat se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Në njoftimin për shtyp të policisë thuhet:
 Më datë 01.10.2017, shtetasi vjeç 55, banues në fshatin Bogovë, kallëzon se në Bogovë, i kanë prerë 60 rrënjë ullinj të moshës 5 vjeçare. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 150 i Kodit Penal

Më herët:
Ndalur tek kronika, më herët në 28 shtator 2017, në një raport të bluve u citua edhe një ngjarje tjetër por këtë herë ngjarja e ndodhur në Çorovodë ku sipas informacionit zyrtar një 55 vjeçar, në gjendje të dehur u shoqërua pasi prishte rendin dhe qetësinë publike në Çorovodë.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA