• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË ÇOROVODË BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

FOTO - Godina e Njësisë Administrative Qëndër merr një pamje të re. Ja si duket tani.


Çorovoda tashmë ka një imazh të ri veçanërisht në qëndrën urbane, shkolla, institucione etj. Ngjyrat, shpesh të komentuara për mirë apo për keq kanë sjellë një pamje më urbane, ndryshe nga tradicionalje disa vjeçare. Por e rrethuar mes gjelbërimit, tashmë godina e Njësisë Administrative Qëndër, që ndodhet në lagjen "Hasan Seitaj" në Çorovodë, ka marrë një pamje të re. Investimi më i fundit i autoritetit vendor e sjell ndryshe këtë njësi, ku shumë pranë saj ndodhet një lulishte dhe zona e "Hasan Seitaj" nga e lënë pas dore po merr konfigurimin e një lagjeje urbane mes gjelbërimit dhe shërbimeve bazike. Corovoda Online sjell këto imazhe të mjedisit përpara Godinës së Njësisë Administrative Qëndër, Skrapar.Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA