• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

FOTO - Godina e Njësisë Administrative Qëndër merr një pamje të re. Ja si duket tani.


Çorovoda tashmë ka një imazh të ri veçanërisht në qëndrën urbane, shkolla, institucione etj. Ngjyrat, shpesh të komentuara për mirë apo për keq kanë sjellë një pamje më urbane, ndryshe nga tradicionalje disa vjeçare. Por e rrethuar mes gjelbërimit, tashmë godina e Njësisë Administrative Qëndër, që ndodhet në lagjen "Hasan Seitaj" në Çorovodë, ka marrë një pamje të re. Investimi më i fundit i autoritetit vendor e sjell ndryshe këtë njësi, ku shumë pranë saj ndodhet një lulishte dhe zona e "Hasan Seitaj" nga e lënë pas dore po merr konfigurimin e një lagjeje urbane mes gjelbërimit dhe shërbimeve bazike. Corovoda Online sjell këto imazhe të mjedisit përpara Godinës së Njësisë Administrative Qëndër, Skrapar.Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA