BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Pas Ndeshja - Arbitri i takimit Skrapari - Elbasani "i prishet bilbili". U qëllua në pjesët intime

Posted on Monday, October 23, 2017 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Skrapari vazhdon të përbëjë lajm, në tabloidët sportive pas ndërprerjes së ndeshjes Skrapari - Elbasani që u luajt të dielën 22 tetor 2017. Sipas Panorama Sport në një shkrim Eksluziv me titull " Flet arbitri i dhunuar në Skrapar: - Më goditën në gjenitale, do të bëj vizitë të specializuar në Tiranë" arbitri Xh.M. ndër të tjera në artikull shkruhet:
"... më godet fillimisht me grusht. Më pas më gjuan edhe me shkelma në pjesët intime. Në këtë moment ndërhyjnë forcat e rendit që qetësojnë situatën..."
"... e kisha të pamundur që të vazhdoja ndeshjen pasi ndieja dhimbje. I bëra të ditur kryesorit se nuk isha në gjendje dhe u vendos që ndeshja të mos vazhdonte. Bëra denoncim dhe agresorin e shoqëruan në komisariat. Do të bëj një vizitë të specializuar në Tiranë..."
Thuhet ndër të tjera në shkrimin e shkurtër publikuar nga Panorama Sport.

Corovoda Online / Panorama Sport / Link

0 Responses for “ Pas Ndeshja - Arbitri i takimit Skrapari - Elbasani "i prishet bilbili". U qëllua në pjesët intime”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social